strip
eye-t — Перші очні краплі з ектоіном в Україні

ЩО ТАКЕ ЕКТОІН?

Діючою речовиною крапель EYE-t є ектоін – новітня європейська розробка, в основі якої – природна субстанція, що сформувалася за мільярди років еволюції як захисний механізм від агресивного впливу довкілля.

Ектоін було виявлено в галофільних мікроорганізмах – бактеріях, які живуть в умовах підвищеної концентрації солей. Ці бактерії підтримують сталість внутрішнього середовища завдяки комплексові речовин, однією з яких є ектоін. Він забезпечує стабільність клітинної мембрани, підвищуючи гідрофільність ліпідних компонентів, зв’язує зовнішній ліпідний із внутрішнім водним шаром. Унаслідок цього галофільні бактерії, а також численні ракоподібні й молюски мають змогу підтримувати гомеостаз.

Чим іще унікальний ектоін


eye-t — Перші очні краплі з ектоіном

EYE-t – наукова революція
Очні краплі з ектоіном
Ектоін, діюча речовина крапель EYE-t, – це новітня європейська розробка, в основі якої – природна субстанція, що сформувалася за мільярди років еволюції.
EYE-t Ектоін 0,5% МІСТИТЬ 0,5 % ЕКТОІНУblue-box
  • зволожує
  • зменшує прояви синдрому сухих очей
  • знімає запалення, подразнення
  • підходить для чутливих очей
  • не містить консервантів
EYE-t Ектоін Про 2% МІСТИТЬ 2 % ЕКТОІНУorange-box.jpg
  • ефективний у лікуванні алергічного кон’юнктивіту
  • усуває свербіж і сльозоточивість
  • регенерує кон’юнктиву
  • підходить для осіб, які користуються контактними лінзами
  • може застосовуватися після офтальмологічних операцій

eye-t — Перші очні краплі з ектоіном

Марія Осинина


Очні краплі з ектоіном Farmaplant Eye-T 0,5% - З першої краплі знімають відчуття втоми і піску в очах

Я часто відчувала неприємні відчуття печіння і піску в очах. Думала, що це - норма для людини, яка втомлюється, багато сидить за комп'ютером і мало спить. Але все-таки вирішила сходити до лікаря. Виявилося, що це не норма, а синдром сухого ока. Я про таке раніше і не чула, але зраділа, що від неприємних відчуттів можна врятуватися. Мені лікар виписав очні краплі з ектоіном. Про ектоін я недавно читала і знаю, що зараз його використовують і в зволожуючих кремах і взагалі це нове слово в зволоженні.

З першої краплі я відчула полегшення. Неначе мої очі обполоскали в прохолодній воді і змили з них пісок і втому. Через кілька годин відчуття повернулися, а я стала капати, як лікар і сказав, по 2 краплі вранці і ввечері. І чим довше я капала, тим довше тримався результат. Мені був прописаний тижневий курс. Так от на четвертий або п'ятий день я мало не забула про краплі - очі перестали турбувати зовсім. Але все зробила як сказав лікар і після повторного огляду можу сказати, що синдром сухого ока пройшов повністю. Так, я ношу лінзи і це мені не завадило, бо ці краплі з лінзами сумісні.

Дуже рада, що вилікувалася цими краплями, тому що крім користі вони нічого мені не принесли - консервантів немає, а користуватися було зручно. У мене залишилося ще 3 моно-ампули і я їх ношу з собою про всяк випадок. До речі, упаковка дуже красива. Зазвичай ліки в руки брати не хочеться, а тут майже що модний аксесуар.

eye-t — Перші очні краплі з ектоіном
Новини та заходи